סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

וטרינר בבאר שבע בזמינות מידית

בין אם אתם מתגוררים לצד חיית מחמד משלכם או פוגשים בדרככם חתול, כלב או כל חיה אחרת שזקוקה לעזרה, אחד הטלפונים שעליכם לשמור בזיכרון הוא טלפון של וטרינר מקצועי. אין לדעת מתי נזדקק לשירותיו של וטרינר תורן שיוכל לתת מענה ולפתור בעיה רפואית.

 

מתי כדאי לפנות לשירות וטרינרי?

לצד הטיפולים השגרתיים לכלבים חתולים וחיות נוספות, בהתאם להנחיות הוטרינר המטפל לאורך השנה, יש מקרים שבהם חיות המחמד שלנו זקוקות לעזרה. בכל מצב שבו אנחנו חווים קושי עם חיית המחמד, שינויים בהתנהגות, תוספות כמו הקאה, שלשולים, פציעות, דימום וכל תופעה שאינה שגרתית, עדיף לפנות למרפאה וטרינרית סיוע של וטרינר בדרום שמעניק שירותי חירום. לא כדאי להתלבט יותר מדי בנוגע לפנייה לשירות הוטרינרי. לעתים קרובות ההתלבטות הזו רק תחמיר את המצב. הבאת בעל החיים לביקור אצל וטרינר תורן יכולה להציל את חייו ולהקל על סבלו באופן משמעותי.

במרכז הוטרינרי מסופקים שירותי חירום על ידי וטרינר תורן שנותן מענה בכל שעה. בין היתר תמצאו במרכז אפשרות לבדיקות מעבדה, רנטגן ואולטראסאונד, שירותי אשפוז בהשגחה רפואית מלאה במידת הצורך, עיקורים וסירוסים, טיפולי שיניים, חיסונים ובדיקות רפואיות על ידי צוות מומחה.

 

זמינות מידית – כדאי לנצל במצבי חירום

אל המרפאה מגיעים לא פעם בעלי חיים שחוו מצב חירום רפואי. בין היתר כאשר נפגעו מרכב חולף, כשהם סובלים מפציעה בעקבות נשיכה של בעל חיים אחר או פציעה מסיבות אחרות, מחלות שהסתבכו ועוד מגוון רחב של בעיות.

לא צריך לחכות עד שיהיה מאוחר מדי או שהמצב יסתבך. פנייה לשירותי וטרינר בבאר שבע שמציע זמינות מיידית בכל עת חשובה כדי שבעלי החיים שלכם יוכלו לזכות בטיפול הטוב ביותר עבורם. לעיתים פנייה בזמן הנכון יכולה לא רק לשפר את המצב הבריאותי אלא להבדיל בין חיים למוות ולכן לא כדאי להתלבט אלא לפנות במהירות לוטרינר.

 

מרפאה וטרינרית בדרום – גם בשמחות

לא תמיד מדובר במצב חירום כתוצאה ממחלה או פציעה. אימוץ של כלב חדש בבית, חתול קטן שמצאתם ברחוב או כל חיית מחמד אחרת, כרוכה בהגעה אל הוטרינר. גם כאן לא כדאי לחכות זמן רב אלא להביא את חיית המחמד אל הוטרינר במהרה.

הוטרינר דואג לבדוק את הכלב או החתול, לחסן בחיסון ראשוני, לתת כדור נגד תולעים ולבדוק שבעל החיים שאימצתם זה עתה בריא ושלם. לצד הבדיקות הראשוניות, הוטרינר יוכל לתת שבב שבאמצעותו יהיה ניתן לשמור על הכלב שלכם הכי קרוב שאפשר. תוכלו לקבל הדרכה לגבי המזון המתאים לכלב או לחתול, הוראות התנהגותיות ועוד.

אם אתם מגדלים בעל חיים אהוב שהוא חלק מהמשפחה, אם אתם רוצים לעזור לבעלי חיים בזמן מצוקה – בכל עת אפשר לפנות למרפאה וליהנות משירות של וטרינר תורן מקצועי ומוסמך.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים