סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

טיפולי שגרה אצל חיות

אין כמו חיית מחמד בבית בשביל להפוך את הבית לשמח יותר וכייפי יותר. מי שגדל עם בעלי חיים כמו כלבים וחתולים יכול להעיד על היתרונות הרבים שיש בבית עם חיות מחמד, הן יתרונות נפשיים, הן חברתיים ואפילו בריאותיים. מי שמחליט לאמץ בעל חיים צריך לדעת שהוא צריך להשקיע, הן בטיפולים יום יומיים, הן בזמן והן בכסף. לחיית מחמד יש את הצרכים הבסיסיים שלה ועלינו בתור הבעלים שלה לספק אותם. טיפול בחיות באופן שגרתי יכול להתבצע על ידינו והוא מתייחס בעיקר לבריאות הפה והשיניים ולאיך אנו יכולים באמצעים פשוטים לשמור על היגיינת הפה של בעל החיים שאצלנו.

היגיינה של הפה אצל כלבים

כלבים סובלים בדיוק כמו בני האדם מדלקות חניכיים שקורות מסיבות שונות. אם שומרים על היגיינת הפה ומנקים אותו באופן יום יומי מקטינים את הסיכוי שהכלב יחלה בדלקת כזו. טיפול בחיות וספציפית טיפל בכלבים מתחיל עם צחצוח השיניים שלהם, צחצוח יום יומי שכדאי מאוד להתחיל כבר בגיל מוקדם. המרווחים בין השיניים אצל כלבים גדולים יותר מה שהופך את הצחצוח ואת ההגעה לכל מקום בפה לפשוט יותר. בהתחלה צחצוח כזה יהיה מורכב אך ככל שתעשו את זה יותר זה יהיה פשוט יותר ונוח יותר והכלב יקבל את הטיפול הזה ברצון.

ניקוי אבן אצל וטרינר

אנחנו בני האדם אמורים ללכת אחת לכחצי שנה לשיננית וזו אמורה לנקות לנו את השיניים ובין השאר גם לעשות ניקוי אבן. גם אצל הכלבים זה כך וחשוב אחת לשנתיים בערך לעשות את זה, להגיע לווטרינר שיעשה ניקוי אבן איכותי.

 

טיפול בחיות, בין אם אלו כלבים, חתולים או כל בעל חיים אחר צריך להית ברור לנו שהוא חלק מהשגרה שלנו אם החלטנו לאמץ בעל חיים. אם אמצנו החוב עלינו לדאוג לכל צורכו של בעל החיים, לדאוג לו לצרכים הבסיסיים ובכלל זה גם אוכל איכותי וכל מה שמסביב. אם נדאג לבעל החיים שברשותנו ונראה לו אהבה, נקבל ממנו אהבה פי כמה וכמה תוך זמן קצר.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים