סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

מזון בריאותי לכלבים וחתולים

גם כלבים וחתולים צריכים להקפיד על תזונה מאוזנת

ממש כמו שגוף האדם זקוק לוויטמינים ומינרלים שונים בכדי לתפקד בצורה תקינה ובריאה, גם כלבים וחתולים זקוקים לוויטמינים ולמינרלים שונים. לכן, על הבעלים לרכוש עבור חיות המחמד שלו אוכל לכלבים או אוכל לחתולים אשר מכילים תוספי תזונה שונים. מזון לכלבים או לחתולים אשר מיועד לתזונה בריאותית הינו מזון שיעזור לכם לשמור על חיית המחמד שלכם בריאה וחזקה לאורך זמן רב. כמו כן, במידה ולחיית המחמד שלכם ישנה בעיה בריאותית על אף שהיא ניזונה ממזון בריאותי, ניתן לרכוש עבורה תוספי תזונה שונים אשר יסייעו בהחלמתה.

כיצד מזון בריאות מסייע לכלבים וחתולים?

  • מניעת בעיות בריאותיות בכלבים – כלבים הם חיה שזקוקה להרבה מאוד מינרלים וויטמינים בכדי להתפתח בצורה תקנית. כמו כן, יש להתאים מזון לכלבים לפי השלבים השונים בהתפתחות שלהם. גורים למשל, זקוקים למזון עשיר בסידן ובוויטמין D, אשר עוזר לסידן להיספג טוב יותר בגוף, אחרת הם יחלו במחלת הרככת אשר תגרום לעצמות שלהם להישבר. כמו כן, גם כלבות בהיריון או שמניקות צריכות מזון מיוחד ועשיר בסידן, וגם בוויטמין D. אחרת הן יחלו במחלה בשם קדחת החלב, אשר עלולה לגרום למוות. בנוסף, יש גם אוכל לכלבים בוגרים, מזון לכלבים מסוג זה מכיל הרבה מאוד סיבים תזונתיים והוא עוזר לכלבים הבוגרים לשמור על תחושת השובע וכך לשמור גם על משקל תקין, מאחר וגם כלבים עלולים לחלות בהשמנת יתר.
  • מניעת בעיות בריאותיות בחתולים – חתולים הם חיה מפונקת וחשוב לעזור לשמור על הפינוק שלהם על ידי טיפול נכון ואוכל לחתולים שיעזור להם לשמור על בריאות טובה. כאשר לחתול שלכם יש מחסור בוויטמינים, מומלץ לקנות עבורו חטיף ויטמינים אשר עשיר בוויטמינים שונים לפי הצורך, כמו למשל ויטמין B ומינרלים. חטיף זה יעזור לכם לשמור על הכושר של החתול, פרווה רכה ונעימה, וכמובן בריאות. כמו כן, אם החתול שלכם חווה נשירת פרווה, ניתן לרכוש עבורו תוסף תזונה מיוחד לחתולים הנקרא ויטפאט אשר מונע נשירת פרווה ומסייע לחילוף חומרים ולעיכול תקין. כמו כן, ניתן למצוא חטיף דנטלי לחתולים אשר עוזר לשמור על הגיינת הפה של החתול, עניין שחשוב מאוד לבריאות החתול. נוסף על כך, אוכל לחתולים יכול לספק גם הוא ויטמינים ומינרלים חשובים, בהתאם לסוג המזון.

מזון בריאותי לבעל החיים
חשוב לשמור על תזונת חיות המחמד שלכם

תזונה נכונה היא מפתח לבריאות, גם כשזה נוגע לבעלי חיים וחיות מחמד. לכן, העדיפו לקנות אוכל לחתולים שלכם או אוכל לכלבים שלכם רק מהאיכות הגבוהה ביותר ואל תתפשרו על מזון לכלבים זול ולא מזין. איזון תזונת הכלבים או החתולים שלכם הוא עניין חשוב ביותר, אשר יעזרו לכם להמשיך ליהנות מחברת חיות המחמד שלכם לאורך זמן רב יותר.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים