סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

עזרה ראשונה לחיות

זה יכול לתפוס אתכם לא מוכנים וזה יכול גם לקרות בזמן הכי לא מתאים לכם. הכלב או החתול שלכם לא נראה כתמול שלשום, משהו לא בסדר איתו, הוא מקיא או משלשל או שניהם, הוא חסר אנרגיה ונראה חולה. אם מדובר רק על תסמינים מועטים יכול להיות שהוא באמת חולה ולא צריך מעבר ללתת לו לעבור את זה, אך אם מדובר על מצב קשה יותר, הכלב לא יכול ללכת, אינו בהכרה, מדמם או כל סימן אקוטי אחר אתם חייבים לקחת אותו לבדיקה של וטרינר תורן בכדי שיאבחן מה הבעיה בדיוק ויטפל בה כמה שיותר מהר.

פצעים וחתכים

וטרינר בבאר שבע מדגיש ואומר שפצעים וחתכים אצל בעלי חיים כמו כלבים וחתולים הם בדרך כלל בגלל מגע עם חפץ חד כלשהוא. אם הכלב שלכם מדמם בצורה מאסיבית אתם יכולים לעצור את הדימום על ידי לחץ ישיר על הפצע, ואם הוא פצע חמור אז כמובן למצוא וטרינר תורן שיטפל בו. חשוב לדעת, אם נניח חוסם עורקים נחסום את אספקת הדם לאיבר החבוש, מה שלאחר כמה שעות יכול להיות בעל השלכות קשות, חשוב לבחון את המצב ולהחליט אם זה הכרחי ואם כן אז להניח ואם לא אז לוותר על זה. בכל מקרה כמובן לקחת את בעל החיים לטיפול מתקדם יותר.

הרעלות של בעלי חיים

יש לא מעט מקרים של הרעלות בעלי חיים, הרעלות מאוכל רעיל שאכלו ולעיתים אלו אפילו הרעלות מכוונות של אנשים שרוצים לפנות מהנוף את אותו בעל החיים. מה שחשוב במקרה של הרעלות הוא לעודד הקאה, ואם היא מתבצעת זמן קצר לאחר החשיפה לרעלן הסיכויים להקטין את הנזקים גדולים יותר. נסו להבין ממה הורעל בעל החיים מכיוון שזה מידע חשוב אותו וטרינר תורן צריך לדעת, מה שיסייע לו לתת אנטידוט לרעלן הזה.

חשוב במקרה כזה כמו בכל מקרה חירום של בעל חיים להגיע כמה שיותר מהר לווטרינר שיאבחן את המצב ויחליט על המשך הטיפול. הגעה מהירה אל הווטרינר עשויה להציל את חייו של בעל החיים המורעל.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים