סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

שירותים מיוחדים בבית החולים הוטרינרי בבאר שבע

בית החולים הוטרינרי בבאר שבע מהווה מרכז טיפולי לבעלי חיים פגועים שמגיעים מכל רחבי האזור. בין אם מדובר בחיות מחמד כמו כלבים וחתולים או בחיות בר שנפצעו ונמצאו בשטח, השירותים הרפואיים שמציע בית החולים נחשבים מתקדמים מאד, הן באזור באר שבע והן בראייה מרחבית לכל רחבי הארץ. בית החולים הוא המקום המקצועי והאמין ביותר למגוון טיפולים רפואיים לחיות מכל הסוגים. אלו הם כמה מהשירותים שמספק בית החולים וכדאי להכיר, בעיקר אם אתם מגדלים חיית מחמד.

הדמיות ואולטרסאונד

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מגיעה חיה חולה או פצועה לבית החולים היא אבחנה מדויקת. בבית החולים הוטרינרי בבאר שבע מערכות הדמיה ואולטרסאונד מתקדמות שמאפשרות לקבל את המראה המדויקת ביותר על המצב הבריאותי של החיה.
מגוון שירותי וטרינריה בבאר שבע והסביבה

באמצעות מכשור רנטגן מתקדם, מכון הדמייה פעיל וציוד אולטראסאונד אפשר לבדוק את החיות ולהגיע למסקנות מידיות, שיכולות להציל חיים.

מעבדות

לצד מכוני רנטגן והדמיה, כולל בית החולים הוטרינרי בבאר שבע מעבדה שיכולה לבדוק דגימות ולבחון את המצב הבריאותי דרך בדיקות דם ודגימות נוספות. העובדה שלא צריך לשלוח את הבדיקות למקום אחר אלא מקבלים תוצאה כאן ועכשיו יכולה לעיתים להבדיל בין חיים ומוות עבור חיות רבות.

בזכות הבדיקות המהירות אפשר לתת מענה לכל אחד שמביא את החיה הפצועה שלו אל בית החולים ולעזור לחיות כאן ועכשיו.

מספרה

בבית החולים מעניקים גם שירותי טיפוח לחיות המחמד שלכם. לצד הטיפולים הרפואיים המקיפים שמוצעים במקום, פועלת בבית החולים מספרה שדואגת לתספורת וטיפוח של כלבים וחתולים. זה המקום שבו אפשר לזכות לאמבטיה חמימה, לידיים שמלטפות, לתספורת שתעזור להתחמק מהחום בקיץ ומהקור בחורף. הטיפול מתבצע על ידי ספרי כלבים מנוסים ואוהבי חיות שמארחים את בעלי החיים שלכם בפינוק רב.

ניתוחים מכל הסוגים:

בבית החולים הוטרינרי בבאר שבע מבוצעים מדי יום ניתוחים בבעלי חיים שמגיעים לבית החולים במצב בריאותי לא תקין. במקום חדר ניתוח שבו מנתחים הוטרינרים כלבים, חתולים ובעלי חיים אחרים שמגיעים עם בעיות בריאותיות לבית החולים.

במקום נערכים גם ניתוחים שגרתיים כמו ניתוחי סירוס ועיקור, ניתוחי הוצאת גידולים ועוד.

מרפאת שיניים

אחת הבעיות הכי חמורות של כלבים וחתולים, בעיקר המבוגרים שבהם, היא שיניים לא תקינות. הזיהומים והכאבים בשיניים יכולים להכביד על החיה. באמצעות בדיקת שיניים בבית החולים אפשר למצוא דרכי טיפול ולהקל על הסבל של החיה.

מרכז חירום

בבית החולים הוטרינרי בבאר שבע פועל מרכז חירום שמאפשר למי שמגדל חיות מחמד בבית או לכל מי שנתקל בחיה פצועה להביא אותה ישירות לבית החולים ולקבל טיפול מיידי. מרכז החירום פועל לאורך שעות היממה ומציע טיפול של וטרינר מנוסה בכל זמן. באמצעות מרכז החירום אפשר לעיתים להציל את החיה או להקל על סבלה

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים