סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

שירותי המרפאה בלהבים

כל מה שצריך לדעת על שירותי המרפאה בלהבים

המרכז הוטרינרי בנגב מציע לאורך כל שעות היממה שירותים וטרינרים לתושבי הדרום וחיות המחמד שלהם. בין אם אתם מחפשים וטרינר בלהבים לליווי קבוע או זקוקים לסיוע רפואי במקרה חירום, המרפאה הפתוחה מפגישה אתכם עם צוות מסור ומקצועי.

את המרכז בלהבים הקימו ד"ר אלכס שרמן, וטרינר ומנתח ראשי מוסמך וד"ר מעין שרמן, וטרינרית ראשית ומנהלת המרכז בשנת 2014. מאז הפך המרכז לחלק מחייהן של משפחות רבות ובעיקר למלווה העיקרי של חיות המחמד שלהן.

המרפאה מציעה שירותי וטרינר חירום לצד שירותים כלליים המוצעים במסגרת פעילות בית חולים וטרינרי מקצועי ומשוכלל.

אלו הם השירותים העיקריים של המרפאה:

וטרינר תורן למקרי חירום

המרפאה מספקת שירותי וטרינר בדרום גם בשעות הלילה, כאשר יש צורך בטיפולי חירום. הפנייה הטלפונית מתקבלת באופן מיידי וניתן מענה מקצועי, כל מקרה לגופו. המרפאה מצוידת בציוד רפואי מתקדם ומוכנה לקבל מקרי חירום גם בשעות הלילה.

כל סוגי החיסונים

אם אתם מחפשים וטרינר בלהבים לליווי קבוע לאורך חייה של חיית המחמד שלכם, המרכז הוטרינרי בנגב הוא ככל הנראה המקום הנכון עבורכם. במרכז מוצעים כל סוגי החיסונים ומוצע ליווי לכל פרקי חייו של הכלב או החתול. במרכז מטפלים בגורים ודואגים למתן חיסונים בהתאמה לגיל, מטפלים במקרי מחלות ובעיות בריאותיות ומלווים חיות מחמד ומשפחותיהם גם בתקופות הזקנה, אז מתעוררים אתגרים חדשים.

טיפולי שיניים

זהו אחד האתגרים המהותיים המתעוררים בגיל מבוגר אצל כלבים וחתולים. בית חולים וטרינרי זה מציע טיפולי שיניים בסביבה נעימה לכלב ותוך שימוש בניסיון רב ובציוד מתקדם.

כל סוגי הניתוחים

לצד שירותי וטרינר בלהבים מציע בית החולים את כל סוגי הניתוחים. חדר הניתוח של בית החולים מצויד בציוד רפואי ברמה גבוהה והניתוחים מבוצעם על ידי רופאים וטרינרים מוסמכים בעלי ניסיון רב.

עיקורים וסירוסים

כחלק ממכלול השירותים הוטרינרים מוצעים עיקורים וסירוסים של כלבים וחתולים, בסביבה נעימה וידידותית לחיות.

בדיקות מעבדה ושירותי הדמיה

בין אם מדובר בטיפול רגיל או יש צורך בטיפול וטרינר חירום המרפאה מצוידת לבצע בדיקות מעבדה מיידיות. בנוסף, המרפאה מצוידת בשירותי הדמייה – רנטגן ואולטרסאונד מתקדמים, המסייעים בתהליך הטיפול ונותנים תמונה מהירה של המצב הרפואי, מה שמסייע בסופו של דבר במקרים רבים להציל חיים.
"המתנה" לשירות וטרינרי בבאר שבע ובלהבים

אשפוז בהשגחה רפואית מלאה

המרפאה מספקת שירותי וטרינר תורן בשעות הלילה שכוללים גם אשפוז בהשגחה רפואית מלאה במידת הצורך. בין אם מדובר בחיה שעברה ניתוח הדורש השגחה או מקרה חירום בשעות לא שגרתיות, בית חולים וטרינרי בלהבים מציע מענה קשוב, אכפתי וזמין.

מספרת כלבים וטיפולים משלימים נוספים

לצד הטיפולים הרפואיים הרבים ושירותי החירום שמציעה המרפאה, היא מספקת מענה לצרכיהם של כלבים וחתולים במהלך חייהם. בתוך המרפאה מספרת כלבים וחתולים פעילה, לצד חנות המוכרת מוצרים לבעלי חיים.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים