סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

שירותי וטרינר חירום נפוצים

אין רגע מפחיד יותר מהרגע שבו אתה מגלה שמשהו קרה לאדם קרוב לך. במקרים רבים, לא מדובר באדם קרוב אלא בקרוב משפחה מסוג אחר – חיית המחמד שלך. גם במקרה זה פעימות הלב מואצות ומוכרז מצב חירום לכל דבר. אם אתם מחפשיםוטרינר בבאר שבע או באזור הדרום שיכול להציע שירותי חירום לטיפול בכלב, בחתול או בחיית מחמד אחרת, כדאי שתכירו את שירותי החירום של בית החולים הוטרינרי.

בית חולים וטרינרי בדרום הממוקם בבאר שבע מציע לכם שירותי וטרינר חירום המבוצעים על ידי צוות רפואי מקצועי. הנה כמה מהטיפולים המוצעים במקום.

טיפול חירום:

במקרה של פציעה או מחלה או כל מצב חירום אחר, בית החולים מציע שירות מהיר עם מענה אנושי 24 שעות ביממה. כל מה שצריך לעשות במצב חירום הוא להתקשר לבית החולים שם יחכה לכם וטרינר תורן שיוכל לתת מענה רפואי כאן ועכשיו, הכי מהר שאפשר. הפנייה לטיפול חירום זה יכולה להציל חיים. בית החולים מספק שירותי וטרינר בלהבים באר שבע וכל אזור הדרום.

שירותי הדמייה:

לאחר שהבאתם את חיית המחמד לבית החולים והיא נבדקה על ידי וטרינר חירום היא תישלח לבדיקות. לצד שירותי וטרינר בבאר שבע המיועדים לכל הסביבה תמצאו במקום גם עמדות הדמייה. במקום אפשר לבצע בדיקות רנטגן ואולטראסאונד שיכולות לעזור במקרי חירום לאבחון מהיר.

שירותי ההדמייה ניתנים בכל עת, לפי הצורך ולאחר אבחון רפואי, על ידי אנשי הצוות של בית החולים הוטרינרי בדרום.

טיפולי חירום ומענה 24 שעות

ניתוחים מכל הסוגים:

כמערך חירום יעיל של בית חולים וטרינרי בדרום המציע מענה לכל אנשי האזור המקום מציע גם ניתוחים. ניתוחי החירום מבוצעים על ידי וטרינרים מקצועיים המתמחים גם בכירורגיה ומורשים לבצע ניתוחים. חדר הניתוחים בבית החולים מאובזר בכל הציוד הדרוש לטיפול רפואי פולשני מקצועי.

אשפוז:

שירותי וטרינר חירום בבית החולים כוללים אשפוז במידת הצורך. האשפוז מתבצע בחדרים נוחים ונעימים המתאימים לחיות לאחר טיפול רפואי. במסגרת השהייה בבית החולים מקבל הכלב או החתול טיפול מסור מהצוות הרפואי.

טיפול בבעל חיים קשיש:

בעלי חיים קשישים דורשים לעיתים טיפולים מהירים כדי להקל על כאבים ומחלות שמגיעות עם הגיל. גם במקרה זה אפשר להיעזר בשירותי החירום של בית החולים הוטרינרי. וטרינר תורן נמצא במקום בכל עת כך שאתם יכולים להתקשר ולהביא את חיית המחמד שלכם לקבלת טיפול מסור, בין אם מדובר בגור צעיר או בבעל חיים זקן.

לצד טיפולי החירום בבית החולים הוטרינרי בבאר שבע, תמצאו במקום גם מגוון שירותים רפואיים נוספים. בין היתר מתבצעים במקום טיפולי שיניים על ידי וטרינר תורן מתמחה, בדיקות בריאות לגורים, בדיקות מעבדה, חיסונים ועוד. במקום תוכלו למצוא מוצרים לבעלי חיים ומספרה לכלבים וחתולים הצמודה למרכז הרפואי.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים