סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

חדר קבלה

בשני סניפי המרפאות של המרכז הווטרינרי בנגב ישנם חדרי קבלה מרווחים וממוזגים. כשתגיעו אלינו, הפקידה תפתח לכם תיק במחשב עם פרטיכם ופרטי בעל החיים שלכם ותשאל אתכם מספר שאלות לפני הכניסה לרופא. בחדר הקבלה תוכלו לקבל מאחת האסיסטנטיות שלנו יעוץ לגבי חומרי הדברה ,מזון מומלץ ומוצרים שונים עבור בעל החיים שלכם.אם אתם מגיעים אלינו עם כלב – מומלץ תמיד שיהיה מחובר לרצועת טיולים כדי שתוכלו לשלוט בו שכן בחדר הקבלה יפגוש עוד כלבים .אם אתם באים אלינו עם חתול – מומלץ מאד להגיע עם כלוב נשיאה מיוחד ואם אין לכם כזה תוכלו לרכוש אצלינו או לעיתים לקבל בהשאלה מאתנו. חשוב מאד לשבת עם חתול בחדר הקבלה כשהוא או היא בתוך כלוב מיוחד לחתולים משתי סיבות עיקריות: ראשית הכלוב מונע בריחה או פגיעה מבעל חיים אחר ושנית,החתול ירגיש הרבה יותר בטוח כשהוא מוגן בתוך הכלוב.בנוסף הכלוב ימנע גם מכם להישרט במקרה והחתול יבהל אם יראה כלב או חתול אחר.

חדר בדיקות

בחדרי הבדיקות שלנו בשני הסניפים בעל החיים שלכם ייבדק על שולחן מיוחד מצופה ניירוסטה רפואית.אחד הרופאים שלנו יקח מכם הסטוריה רפואית מלאה,יבדוק את בעל החיים בדיקה פיזיקלית מקיפה ויענה לכל שאלותיכם.בעל החיים יקבל חיסון או במידת הצורך יומלץ לכם לגבי בדיקות מומלצות לגבי המשך איבחון .

חדר מעבדה

המעבדות של שתי המרפאות שלנו בלהבים ובבאר שבע כוללות מכשיר לבדיקות דם המטולוגיות בטכנולוגית לייזר מהמתקדמות בעולם, ומכשיר לבדיקות דם ביוכימיות. כל המכשירים מספקים תוצאות מיידיות ומדויקות תוך מספר דקות. המעבדות שלנו כוללות גם מספר צנטריפוגות, מיקרוסקופים עם מסך – כך שתוכלו לראות גם אתם ולקבל הסבר לגבי ממצאי הבדיקה המקרוסקופית, רפרקטומטר (מכשיר לבדיקת ריכוז שתן), תרביות שונות וכו'.במידת הצורך ילקחו דגימות הדם או השתן ותוך כחצי שעה תקבלו את תוצאות הבדיקות. חלק מהבדיקות כמו בדיקות היסטולוגיות ובדיקות דם מיוחדות נשלחות למעבדות חיצוניות.

חדר אשפוז

בחדר האשפוז של שתי המרפאות שלנו יש כלובי אשפוז חדישים, מרווחים, בטיחותיים ונוחים בהם מאושפזים הכלבים או החתולים במידת הצורך.המאושפזים שלנו מנוטרים כל הזמן על ידי מיכשור, נבדקים על ידי הצוות, לאלו שמחוברים לערוי נוזלים נצמיד לרוב מונה טיפות וכולם נמצאים על גבי ריפוד נעים ונקי.הצוות מתודרך היטב לנקות מיד הפרשות כדי שהמאושפזים יהיו תמיד בכלוב נקי, יבש ונעים.

חדר ניתוח

חדרי הניתוח בשתי המרפאות שלנו הם חדרים נפרדים ומבודדים המצויידים בשולחנות ניתוחים מיוחדים מניירוסטה רפואית, במכונות הרדמה על בסיס גז איזופלורן (חומר ההרדמה הבטוח ביותר לשימוש) ,מכשירי סטריליזציה חדישים, מכשיר אלקטרו קאוטר יוניפולארי שמסייע בניתוחים מורכבים ומוניטורים שבודקים את קצב הלב ורמת החמצון של בעל החיים בזמן ההרדמה.מעל שולחנות הניתוח יש מנורות ניתוחים ענקיות שמאפשרות תאורה מקסימלית ממספר מוקדי אור.

חדר רנטגן

חדר הרנטגן של המרכז הווטרינרי בנגב מצוייד במכשיר רנטגן חדש בטכנולוגיה דיגיטלית. במידה ובעל החיים שלכם יצולם תקבלו דיסק עם התמונות אותן צילמנו. .חדר הרנטגן שלנו מוגן בקירות עופרת מיוחדים שמונעים חשיפה לקרינה מסוכנת. בזמן הצילום הרופאים שלנו מגנים על עצמם עם חלוקי עופרת מיוחדים . מכשיר האולטראסאונד החדש של המרכז מאפשר לנו לאבחן בעיות רפואיות מסובכות
דברו איתנו אנחנו לא נושכים
דילוג לתוכן