סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

בעלי חיים וילדים

יש אנשים שמגיל צעיר ולמעשה ממש מהילדות יש סביבם בעלי חיים. אלו יכולים להיות כלבים, חתולים ועוד בעלי חיים אחרים שניתן לגדל בחצר. כל מי שגדל עם בעלי חיים סביבו מספר על הקשר המיוחד שהיה לו עם בעל חיים אחד או יותר, קשר רגשי עמוק כמו שרק בעלי חיים יכולים לספק לבני אדם. בעלי חיים וילדים זה סיפור אהבה, בית שמכניסים אליו בעל חיים הופך להיות בית שמח יותר ו"חי" יותר, ועם ההבנה שבעלי חיים יכולים לסייע להתפתחותם של ילדים טיפול בעזרת בעלי חיים נהיה פופולארי ויש לו לא מעט יתרונות חשובים. אם אתם מחפשים מישהו אמין? סמכותי? שאתם סומכים שיבצע טיפול איכותי ואוהב לחיית המחמד שלכם – צרו עימנו קשר ואנחנו נדאג לחיות הבית שלכם. המרפאה הווטרינרית של דר' שרמן, המרכז הווטרינרי בנגב, טיפולי וטרינר בבאר שבע והסביבה, וטרינריה וטיפולים בחירום – 24 שעות.

ילדים בריאים יותר

ד"ר שרמן, וטרינר בבאר שבע מדבר על שילדים שגדלים יחד עם בעלי חיים הם ילדים בריאים יותר, עם מערכת חיסונית חזקה יותר ועם פחות סיכויים להדבק במחלות שונות. את זה גילו במחקרים רבים שנערכו בשנים האחרונות אך מעבר ליתרון הפיזי יש את היתרון הנפשי. בעל חיים יכולים להית חברים טובים של ילדים, וילדים שמגדלים בעלי חיים הם עם בטחון עצמי גבוה יותר, וכמובן הם נהיים אחראיים בגיל מוקדם יחסית. יש אין ספור סיבות לגדל ילדים כשיש בסביבה בעלי חיים, ואם צריך לסייע לילד בבעיה כלשהיא ניתן לעשות את זה באמצעות טיפול בעזרת בעלי חיים. הנה קצת הסבר על שיטת טיפול זאת.

טיפול באמצעות בעלי חיים

 

בעל חיים יכול לעורר אצל הילד רגש מסוים או פעולות מסוימות שיכולות להעצים את הילד. הרעיון בטיפול באמצעות בעלי חיים הוא התקדמות איטית וחשיפה של הילד עוד ועוד לדברים חדשים. כל הישג יכול להיות משמעותי לילד. אלו יכולות להיות פעולות אקטיביות כמו האכלה של בעל החיים, אלו יכולות להיות פעולות פאסיביות כמו צפייה בבעל החיים, חשיבה משותפת על מה הוא חושב וכדומה. יש חושים רבים שמתעוררים אצל הילד במהלך הטיפול – שמיעה, ריח, מגע, יצירת קשר עין עם החיה ואחרים. מי שכבר הולך לעשות טיפול בעזרת בעלי חיים רצוי שיפנה למי שיש לו ניסיון בתחום ויכול לסייע ולהעצים את הילד כמו גם לטפל בבעיות ספציפיות שלו.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים