סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

סניף באר שבע

שומרון 62, מ. מסחרי, נאות-לון
טלפון: 6417025 - 08
נייד: 7545907 - 050

סניף להבים:

שד' רימון 1 מרכז מסחרי להבים
טלפון: 8682728 - 08

מזון לחתולים

כשאתם מתלבטים איזה מזון לקנות לחתול שלכם תחשבו טוב מכיוון שההחלטה תוכל להיות מכריעה בכל הקשור לבריאות שלו. מזון איכותי יכול לשמור על בריאותו של החתול ולהאריך את חייו, ויכול למנוע לא מעט מחלות. אם תחסכו עכשיו בכסף על מזון לחתולים יכול מאוד להיות שמאוחר יותר תצטרכו לשלם את הכסף הזה ויותר מזה לווטרינר שיטפל בחתול שלכם. יש סוגים שונים של מזון ואם אתם לא בטוחים תתייעצו עם מי שמבין בכך, מי שיכול לסייע לכם לבחור את המזון הטוב ביותר עבור החתול שלכם, מי שיכול לתת לכם עצות טובות שיאריכו את חייו של החתול בבריאות טובה. אם אתם מחפשים מישהו אמין? סמכותי? שאתם סומכים שיבצע טיפול איכותי ואוהב לחיית המחמד שלכם – צרו עימנו קשר ואנחנו נדאג לחיות הבית שלכם.

למה לשים לב כשבוחרים את האוכל לחתול

כשאתם בוחרים את האוכל לחתול שלכם יש כמה דברים שכדאי שתתנו עליהם את הדעת. ראשית, חשוב שתדעו מאיזה מקור מן החי האוכל של החתול שלכם מגיע. מה זה אומר? זה אומר שאם אתם רואים על האריזה רק "רכיבים מן החי" ולא כתוב מיהו בעל החיים אל תקנו. מזון לחתולים מתבסס על חלבון מן החי מה שאומר שהוא אוכל בעלי חיים ואתם לא רוצים שהחתול שלכם יאכל אוכל שאינו מזוהה לכם. בנוסף, חשוב שתבדקו על האריזה אילו ויטמינים ומינרליים יש באוכל, האם זה מה שהחתול שלכם צריך או שלא מספיק? חשוב שתבררו לפני כן מה כדאי שהמזון יכלול.

האם לתת לחתולים מזון מגוון?

כעיקרון, מזון לחתולים צריך לכלול את כל הרכיבים הרלוונטיים בכדי לשמור על בריאותו. אך יש הגורסים שמזון כזה צריך להיות מגוון מכיוון שאם הוא יתרגל לסוגי מזונות שונים הוא יהיה בריא יותר וחתולים צריכים את זה. מעבר לכך מזון מגוון לחתולים יקל במעבר בין סוג מזון אחד לשני, מה שיקל על הבעלים. המרפאה הווטרינרית של דר' שרמן, המרכז הווטרינרי בנגב, טיפולי וטרינר בבאר שבע והסביבה, וטרינריה וטיפולים בחירום – 24 שעות.

 

יש עוד לא מעט דברים שצריך לדעת על מזון לחתולים, אך הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שמדובר על בעל חיים ואם החלטנו לאמץ אותו אנו מחויבים לשמור על חיו ועל בריאותו עד כמה שאנו יכולים, ומזון בריא ומאוזן הוא מרכיב חשוב מאוד.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support
דברו איתנו אנחנו לא נושכים